Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

 

1. ВСТУП

1.1. Веб-платформа «МІЙ КВЕСТ» (далі – «МІЙ КВЕСТ») прагне максимально забезпечити конфіденційність даних Користувачів. Ця політика конфіденційності (надалі – «Політика») визначає, як «МІЙ КВЕСТ» буде ставитися до вашої особистої інформації під час надання послуг згідно з Договором.

1.2. Використовуючи «МІЙ КВЕСТ» і погоджуючись з цією Політикою, Користувач дає згоду на використання cookies відповідно до умов цієї Політики.

 

2. ЗБІР ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

2.1 «МІЙ КВЕСТ» може збирати, зберігати та використовувати такі види особистої інформації:

 • інформація про комп’ютер Користувача, відвідування та використання ним Платформи «МІЙ КВЕСТ» (в тому числі IP-адресу, тип і версію браузера, операційну систему, тривалість відвідування, кількість переглядів сторінок і веб-навігацію);
 • інформація, яку Користувач надає при реєстрації на Платформі «МІЙ КВЕСТ» та при заповнення полів на сторінці “Мій акаунт”: ім’я, прізвище, номер мобільного телефону, електронну адресу та ін.;
 • інформація, яку Користувач відправляє на Платформу «МІЙ КВЕСТ» для публікації в Інтернеті (розроблений квест);
 • інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях або стосується будь-яких повідомлень, які Користувач надсилає адміністраторам або відправляє через Платформу «МІЙ КВЕСТ» (в тому числі зміст зв’язку і мета-даних, пов’язаних з повідомленням);
 • будь-яка інша особиста інформація, яку Користувач добровільно надає.

2.2. Перед тим, як розкрити й використовувати особисту інформацію іншої людини, Користувач повинен отримати згоду цієї особи до розкриття й обробки цієї особистої інформації відповідно до умов цієї Політики.

 

3. ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

3.1. Особиста інформація, передана через Платформу «МІЙ КВЕСТ», буде використовуватися для цілей, зазначених у Договорі про надання послуг або на відповідних веб-сторінках Платформи «МІЙ КВЕСТ».

3.2. «МІЙ КВЕСТ» може використовувати особисту інформацію Користувача для:

 • адміністрування Платформи «МІЙ КВЕСТ»;
 • відображення імені та прізвища автора на сторінці опублікованого квесту;
 • персоналізації Платформи «МІЙ КВЕСТ» для Користувача;
 • надання Користувачу доступу до товарів/матеріалів/послуг, що містяться на Платформі «МІЙ КВЕСТ»;
 • надсилання Користувачу внутрішніх повідомлень та e-mail;
 • обробки запитів і скарг, пов’язаних з Користувачем на Платформі «МІЙ КВЕСТ»;
 • зберігання Платформи «МІЙ КВЕСТ» в безпеці й запобігання шахрайству.

3.3. Якщо Користувач надає особисту інформацію для публікації на Платформі «МІЙ КВЕСТ», він автоматично погоджується, що «МІЙ КВЕСТ» може публікувати та/або іншим чином використовувати цю інформацію (в рамках переліку в п. 3.2.).

3.4. Параметри конфіденційності можуть бути використані для обмеження публікації інформації Користувача на Платформі «МІЙ КВЕСТ» і можуть бути технічно скориговані за допомогою елементів управління конфіденційністю на Платформі «МІЙ КВЕСТ».

 

4. РОЗГОЛОШЕННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

4.1. «МІЙ КВЕСТ» не буде надавати особисту інформацію Користувача третім особам, якщо це не передбачено цією Політикою та законодавством України.

4.2. «МІЙ КВЕСТ» може розкрити особисту інформацію Користувача:

 • в тому випадку, коли цього потребує організація / установа, уповноважена отримати таку інформацію відповідно до законодавства України;
 • у зв’язку з будь-якими поточними або майбутніми судовими справами;
 • з метою встановлення, здійснення або захисту законних прав «МІЙ КВЕСТ» (в тому числі надання інформації третім особам в цілях запобігання шахрайству чи іншим злочинам);

 

5. БЕЗПЕКА ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. «МІЙ КВЕСТ» намагається завжди вживати технічних та організаційних заходів для запобігання втратам, зловживанням або змінам особистої інформації Користувача.

5.2. Особиста інформація Користувача зберігається на окремому сервері на території України (м. Боярка). Послуги надаються компанією «TheHost»: https://thehost.ua/ua/docs/legal

5.3. Користувач визнає, що передача інформації через Інтернет не може бути завжди й повністю безпечною і тому «МІЙ КВЕСТ» не може гарантувати безпеку всіх даних, переданих Користувачем через Інтернет.

 

6. ВИДАЛЕННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

6.1. У разі незгоди з чинною Політикою або з майбутніми її оновленнями, Користувач може в односторонньому порядку розірвати Договір, видаливши свій Обліковий запис на Платформі «МІЙ КВЕСТ».

6.2. При видаленні Облікового запису Користувача на Платформі «МІЙ КВЕСТ» видаляється:

 • інформація про комп’ютер Користувача, відвідування та використання Користувачем Платформи «МІЙ КВЕСТ»;
 • інформація, яку Користувач надає при реєстрації на Платформі «МІЙ КВЕСТ»: ім’я, прізвище, номер мобільного телефону, електронну адресу та ін.;
 • створені Користувачем квести і їхній вміст (окрім опублікованих);
 • інформація про особистий доступ до квестів третіх осіб;
 • фінансова історія.

6.3. Разом з тим, при видаленні Облікового запису Платформа «МІЙ КВЕСТ» надалі зберігатиме статистичну інформацію про участь Користувача в квестах третіх осіб та інформацію про поповнення внутрішнього рахунку.

 

7. РЕСУРСИ ТРЕТІХ ОСІБ

7.1. Платформа «МІЙ КВЕСТ» може містити гіперпосилання на сторонні веб-сайти та інші ресурси.

7.2. Платформа «МІЙ КВЕСТ» не несе відповідальності за політику третіх осіб щодо конфіденційності цих ресурсів.

7.3. Переходячи за гіперпосиланнями на сторонні ресурси, Користувач бере на себе відповідальність щодо збереження конфіденційності своєї інформації.

 

8. ЗМІНИ

8.1. «МІЙ КВЕСТ» може оновлювати цю Політику шляхом публікації нової версії за адресою: https://quests.in.ua/rules_confidentiality/.