Про нас

Про нас


Аліна Іванова

Екскурсовод, членкиня "Всеукраїнської асоціації гідів", вчителька початкових класів, ідейна натхненниця сервісу "Мій квест", авторка квестів.

Іван Іванов

Засновник Центру нової освіти та платформи "УМІТИ", тренер з інноваційних технологій, педагогічний дизайнер, розробник сервісу "Мій квест".

Історія створення

Ми - подружжя освітян, яке постійно щось вигадує. Ідея сервісу "Мій квест" виникла в суто практичній ситуації: потрібно було провести екскурсійний квест для групи школярів по Києву, при цьому не хотілося надто багато організаційних перешкод (ховати конверти, ставити на локаціях людей, контролювати виконання і т.д.). Так, це традиційні квестові будні, але ми прагнули все спростити, адже смартфон з інтернетом може все: і давати завдання, і перевіряти відповіді, і контролювати час. Єдина проблема - подібного сервісу в Україні просто не було. Квест - не тест, не вікторина, не опитувальник: є своя специфіка. На розробку нашого сервісу пішло 9 місяців. Час - єдина інвестиція в проєкт. 10-місяць було присвячено тестуванню функціоналу. Дякуємо активним учасникам і першим авторам квестів, які увійшли до складу групи тестування: Валентина Борисенко, Тетяна Салівон, Тетяна Кобзарєва, Ольга Богданова, Олена Циммерман, Наталія Білокінь, Вікторія Пилипенко, Наталя Осіна, Ірина Сокол, Наталія Підобід, Наталія Мамзенко, Наталія Безкороваєва. Отже, тепер з сервісом "Мій квест" не лише ми, а й усі бажаючі можуть насолоджуватися автоматизованими квестами.

Айдентика


1 У центрі логотипу розміщено традиційний квестовий символ - ключ, який асоціюється з "відкриттям" (розв'язуванням) "замків" (завдань).
2 Форма логотипу - квадрат з заокругленнями. Таку форму мають багато сучасних логотипів сервісів. Їх зручно вбудовувати в будь-який дизайнерський контекст.
3 Тінь від ключа символізує технологічне підгрунтя (бекенд), від якого залежить надійність, зручність і простота роботи з сервісом.
4 Голівка ключа схожа на лампочку (символ ідеї, креативності), яка випромінює в небо м'яке блакитне світло.
5 Колір експресії, яскравих емоцій, активності. Це життєвий стиль Аліни, який допомагає провести хороший квест.
6 Колір розсудливості, спокою, наполеглевості. Це життєвий стиль Івана, який допомагає створити складний вебсервіс.

Юридичний статус

Сервіс "Мій квест" є одним з проєктів Центру нової освіти Івана Іванова, який діє в якості ФОП.

  • Фізична особа-підприємець Іванов Іван Юрійович.
  • Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 066 000 0000 040053 від 05.02.2016 р.
  • КВЕДи: 85.59, 63.12, 85.60.
  • ІІІ група єдиного податку.

Зворотний зв'язок

Якщо хочете більше дізнатися про сервіс, маєте пропозицію щодо співпраці або будь-які ідеї, пишіть нам: